logo

 

وب آرات

گروه وب آرات در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را به صورت حرفه ای آغاز نموده و بیشتر در زمینه هاستینگ و طراحی سایت فعالیت داشته ، هدف و انگیزه کلی ما بیشتر از روی علاقه و پیشرفت روز افزون خدمات تحت وب می باشد ، امیدواریم که بتوانیم بهترین کیفیت را در ارائه خدمات به کاربران عزیز داشته باشیم.

info@webarat.com
09101702060
 

سوالات متداول

سوالات متداول مشتریان

وب آرات پاسخگوی نیاز های شماست

پرسش و پاسخ طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت ، خدمات هاست و دامنه ، تبلیغات و برند سازی

ميزباني وب ( Web Hosting ) چيست؟

a

به زبان ساده Web Hosting به سرويس دهنده اي گفته مي شود که ميزباني سايت ها و صفحات وب را به عهده دارد. بجاي کلمه Web Hosting از کلمات “Host” ، “Hosting” و در ميان فارسي زبانان از کلماتي همچون “ميزباني وب”، “هاستينگ” و يا “هاست” نيز استفاده مي شود.

طراحی گرافیکی وب سایت به چه شکل خواهد بود ؟

a

طراحی گرافیکی به دلخواه و سلیقه مشتری ولی با اعمال نظر کارشناسی امین رایان در جهت اجرای درست و جذاب و در نظر داشتن اصول بازاریابی انجام خواهد شد.

سیستم کد نویسی طراحی وب سایت وب آرات چیست ؟

a

با توجه به اینکه چندین سال است در حوزه کد نویسی با زبان php فعالیت داریم و تا به حال چندین ورژن cms وب سایت با کد نویسی php اجرا کرده ایم پروژه های طراحی وب سایتمان تحت سیستم php  انجام می گیرد. کلیه برنامه نویسی وب سایت و طراحی پنل مدیریتی آن ( cms ) از صفر تا صد توسط کارشناسان و برنامه نویسان مجموعه صورت گرفته و این اطمینان وجود دارد کلیه خدمات ارتقا و پشتیبانی وب سایت ها در آینده به بهترین نحو صورت پذیرد.

برای طراحی سایت خودم از کجا باید شروع کنم ؟

a

شما کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و نیازهای خود را در حوزه وب اعلام بفرمایید. ما شما را راهنمایی خواهیم کرد.کارشناسان ما در مورد هزینه پروژه زمان آن و همچنین موارد مهم آن شما را یاری خواهند کرد.

براورد هزینه و زمان پروژه سئو به چه صورت محاسبه می شود ؟

a

با توجه به اینکه براورد هزینه و زمان پروژه سئو به عوامل گوناگونی بستگی دارد پس از بررسی وب سایت و بازار رفابتی آن هزینه اعلام خواهد شد.

از کجا می توانم کار شما را ببینم؟

a

با توجه به اینکه پروژه سئو بسیار زمانبر و هزینه بر می باشد توصیه می شود به صورت فاز به فاز عبارات انتخاب و بهینه شوند به عنوان مثال توصیه کارشناسان ما برای شروع کار انتخاب یک الی سه عبارت می تواند مناسب باشد و پس از اتمام پروژه می توان سئو عبارات سایر را آغاز کرد.

پس از اتمام پروژه سئو و کسب رتبه مناسب نگه داری رتبه بر چه اساسی خواهد بود؟

aپس از اتمام پروژه سئو و کسب رتبه دلخواه با توجه به اینکه همواره حفظ رتبه در صفحات گوگل نیازمند صرف زمان و برنامه ریزی است پیشنهاد ما عقد قرار داد نگه داری جهت از دست نرفتن رتبه ها می باشد. در این خدمات به ازای دریافت مبالغی با توجه به میزان دشواری پروژه فعالیت های حفظ و بهینه سازی رتبه ادامه دار خواهد بود

تماس با ما

با ورود به قسمت تماس با ما و تکمیل فرم تماس ما در هر لحظه می توانید با ما در تماس باشید.

مستندات

در این بخش می توانید به مطالعه مقالات و آموزش های اختصاصی وب آرات بپردازید و یا از کتاب ها و نرم افزارهایی که در اختیارتان قرار داده ایم استفاده کنید.

پشتیبانی

شما با استفاده از سرویس پشتیبانی و چت آنلاین وب آرات می توانید در هر لحظه از شبانه روز با ما در ارتبط باشید.

ساعات کاری

ساعت کاری گروه وب آرات ساعت ۸ صبح الی ۵ بعد از ظهر می باشد اما تیم پشتیبان  به صورت ۲۴ ساعت همیار شما خواهد بود.