ساعت کاری 9 صبح تا 6 عصر

تهران ، میدان فاطمی ، نرسیده به خیابان ولیعصر پلاک 6

09101702060

عکس های کودکی همیشه خاطره انگیز ترین عکس های زندگی هر انسانی بوده و از آن دسته از عکس هایی است که معمولا افراد تا آخر عمر همراه خود نگه می دارند. در گذشته معمولا عکس ها با دوربین های آنالوگ گرفته می شد و کیفیت بالایی نداشت اما امروزه عکاسی کودک شاخه های بسیار متنوعی دارد که هرکدام دارای زیبایی خاص خود می باشد.این گونه عکس ها می تواند در فضای باز یا بسته گرفته شود که برای عکاسی در فضای بسته از دکور های کودکانه ی مختلفی استفاده می شود. با گرفتن عکس های زیبا از فرزندانتان خاطرات کودکی آن ها را به بهترین شکل ثبت کنید

خانوادگی

عکاسی خانوادگی همراه کودک می تواند به مناسبت تولد او یا صرفا برای یادگاری باشد . این نوع عکس بسیار با ارزش می باشند زیرا تمام اعضای خانواده در عکس حاضر هستند و در آینده با دیدن عکس ها کاملا می توان گذر ایام را حس کرد به همین جهت واجب است عکسی که در تاریخ زندگی یک خانواده ثبت می شود بسیار زیبا باشد.

عکاسی فضای بسته

عکاسی در فضای بسته و آتلیه به عکاس این امکان را می دهد تا در پشت زمینه عکس کودک از طرح های مختلفی استفاده کند یا همچنین با استفاده از دکور های زیبا و شیک فضاهای گوناگونی را برای عکاسی کودک فراهم کند.همچنین در عکاسی کودک در آتلیه امکان نورپردازی خیلی بیشتر از فضای باز فراهم است و به هر شکل دلخواه می توان نورپردازی کرد. با عکاسی در فضای بسته می توان عکس های کودکانه بسیار زیبایی گرفت.

عکاسی فضای باز

عکاسی در فضای باز محدودیت های عکاسی در فضای بسته را ندارد و میتوان با کمی خلاقیت عکس های گوناگون زیبایی را گرفت.نور طبیعی جلوه ی بسیار زیبایی به عکس می دهد و در فصول گوناگون سال می توان عکس با حال و هوا و رنگ های زیبای مختص آن فصل گرفت . همچنین عکاسی در فضای باز به کودک این امکان را می دهد تا احساس صمیمت بیشتری کند ، بدود، روی چمن ها غلط بخورد و خودش باشد...

عکاسی تولد

عکاسی کودک می تواند قبل از تولد او با دکور جشن تولد و سن و سال کودک در آتلیه گرفته شود و یا این عکاسی در حین مراسم و از حال و هوای مراسم جشن تولد کودک باشد.
به هر روی در این روز چون کودک شور و اشتیاق بسیاری دارد باید با ترفند های خاص انرژی او را کنترل کرد تا عکس های زیبایی از این روز ثبت شود.

کودک و نوزاد

بعد از دنیا اومدن کودک هر سال می توان از او عکس گرفت تا لحظه به لحظه بزرگ شدنش را ثبت کنید ، از دوران نوزادی تا کودکی و نوجوانی همگی در قالب عکاسی کودک قرار می گیرند و تماما جزو خاطرات کودکی هر فردی حساب می شود.

بارداری

برای گرفتن عکس بارداری می توان از ماه اول شروع کرد و هر ماه عکس گرفت تا روند رشد جنین را مشاهده کرد ولی زیباترین عکس ها در ماه های آخر که شکم کاملا برجسته شده گرفته می شود. برای عکاسی در زمان بارداری ژست های متفاوتی وجود دارد مثلا می توان ایستاده یا خوابیده عکس گرفت یا یکی از لباس های نوزاد یا عکس سونوگرافی را روی شکم گذاشت و عکس گرفت که تمامی این عکس ها نیازمند مهارت بالایی می باشد تا به یک خاطره خوب برای شما عزیزان تبدیل شود.

معیار های انتخاب آتلیه خوب

  • امکان مشاهده و بررسی نمونه کارهای مشابه آن آتلیه
  • امکان برگزاری  جلسه حضوری برای مشاوره رایگان
  • امکان تنظیم قرارداد و انجام کار بر اساس بودجه و نیاز های شما
  • استفاده از تجهیزات مدرن و رعایت اخلاق حرفه ای
مشاوره رایگان

نمونه عکس عروسی

استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری جهت هر چه بهتر شدن کیفیت عکس ها و فیلم ها در سطح استاندارد های روز اروپا

ارتقا روزانه دانش عکاسی و فیلمبرداری و بهره گیری از تکنیک های جدید این کار در سطح جهانی

استفاده از نفرات با دانش و مهارت بالا در هریک از مراحل عکاسی ، فیلمبرداری ، تدوین ، گریم و …

ارائه محصول با کیفیت با استفاده از تجهیزات مدرن و کادری مجرب

امکان ارائه خدمات بر اساس بودجه و نیاز های شما

امکان تصحیح و مرتب سازی مجدد کار ها پس از تحویل براساس سلیقه شما

برگزاری جلسات حضوری و رایگان برای مشاوره و بررسی نمونه کارها

با ما در تماس باشید

سفارش پکیج و مشاوره رایگان