ساعت کاری 9 صبح تا 6 عصر

تهران ، میدان فاطمی ، نرسیده به خیابان ولیعصر پلاک 6

09101702060

یکی از شاخه های پرکاربرد عکاسی و فیلمبرداری شاخه ی عکاسی و فیلمبرداری صنعتی می باشد به این معنا که ارگان ها ، موسسات ، سازمان ها ، مراکز تجاری و صنعتی و … جهت معرفی محصولات و مراحل کار ، فضای کاری خود و … تصاویری را تهیه می کنند و برای تبلیغ کار خود و معرفی خود آنها را در بین مخاطبانشان عرضه می کنند و به نمایش می گذارند . امروزه با گسترش و همه گیر شدن فضای مجازی تهیه عکس و فیلم خوب برای تبلیغات بسیار مهم است . در این نوع تبلیغات میزان خلاقیت و کیفیت محتوای تصویری تولید شده اهمیت فراوان دارد. به همین جهت واجب است که مشاغل کار خود را به افراد و موسسات معتبر برای تهیه عکس و فیلم صنعتی با کیفیت بسپارند.
تیم آرات مدیا با در اختیار داشتن افراد با دانش و تحصیل کرده در این زمینه با سابقه درخشان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان جهت هرچه بهتر معرفی کردن کسب و کار شما در شاخه عکاسی و فیلمبرداری صنعتی می باشد.
شما عزیزان می توانید برای عکاسی و فیلمبرداری صنعتی از : کارخانه ، محل کار ،‌رستوران ، محصولات غذایی ، محصولات آرایشی و بهداشتی ، جواهر آلات ، گالری ساعت و انواع و اقسام دیگر مشاغل با ما در ارتباط باشید .

عکاسی از معماری و نمای داخلی

عکاسی معماری و نمای داخلی شامل عکاسی از ساختمان ها ، نما ها ، معماری داخل ساختمان و .. می باشد که این نوع عکاسی برای نشان دادن ظاهر ساختمان یا محیط داخلی برای باغ ها ، مشاورین املاک ، تالار ها ،‌ مراکز تجاری و .. جهت نشان دادن به مشتری ها یا استفاده در تبلیغات انجام می شود

عکاسی هوایی

عکاسی هوایی از فاصله نسبت زیاد و بالاتر نسبت به سطح زمین انجام می شود که این نوع عکاسی بیشتر به منظور شناسایی عوارض زمین ، نقشه کشی ، نشان دادن ساختمان های یک مرکز صنعتی، امور نظامی و .. مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع عکاسی به وسیله دوربین های پیشرفته در هلیشات ها ، هواپیما ها و بالن ها انجام می شود.

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی به طور کلی عکاسی از یک خدمت،کالا،برند یا فرد می باشد که برای تبلیغاتی چاپی مانند بروشور ، مجله و ... یا برای استفاده در تیزر های تبلیغاتی یا نمایش در تبلیغات تلویزیونی استفاده می شود . این نوع عکاسی بیشتر جهت راغب کردن افراد به استفاده از برند شما نسبت به سایر برند ها استفاده می شود.

عکاسی ورزشی

عکاسی ورزشی به عکاسی از وقایع و رویداد های مهم ورزشی می پردازد و صحنه ها و اتفاقات هیجان برانگیز آن رویداد ورزشی را به تصویر می کشد و در پایگاه های خبری ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد، این نوع عکاسی نیازمند دوربین های خاصی می باشد که بتواند در لحظه تصاویر را ثبت کند . عکس های خوب ورزشی می تواند بازخورد های یک رویداد ورزشی را افزایش دهد و به جذابیت آن بیفزاید.

عکاسی خبری

عکاسی خبری شاخه از عکاسی می باشد که شامل عکسبرداری و تصویر برداری از اتفاقات خبری مهمی می باشد که در آن برهه زمانی اتفاق افتاده است و جهت استفاده در پایگاه های خبری و مجلات استفاده می شود. در این شاخه از عکاسی زاویه بندی ها و دقت به جزئیات آن موضوع خبری بسیار مهم می باشد.

عکاسی محصول

برای شرکت ها و کارخانه های تولید محصول عکاسی از محصول اهمیت بسیار بالایی دارد زیرا این نوع عکس ویژگی ها و ظاهر محصولات را برای ترغیب مشتریان نشان می دهد و به همین علت کیفیت و نوع عکسبرداری بسیار مهم است که عکاس با تکنیک های عکاسی از محصول و جذب مشتری آشنا باشد . به وسیله عکس خوب در تبلیغات می توان فروش یک محصول را چندین برابر کرد.

معیار های انتخاب آتلیه خوب

  • امکان مشاهده و بررسی نمونه کارهای مشابه آن آتلیه
  • امکان برگزاری  جلسه حضوری برای مشاوره رایگان
  • امکان تنظیم قرارداد و انجام کار بر اساس بودجه و نیاز های شما
  • استفاده از تجهیزات مدرن و رعایت اخلاق حرفه ای
مشاوره رایگان

نمونه عکس عروسی

استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری جهت هر چه بهتر شدن کیفیت عکس ها و فیلم ها در سطح استاندارد های روز اروپا

ارتقا روزانه دانش عکاسی و فیلمبرداری و بهره گیری از تکنیک های جدید این کار در سطح جهانی

استفاده از نفرات با دانش و مهارت بالا در هریک از مراحل عکاسی ، فیلمبرداری ، تدوین ، گریم و …

ارائه محصول با کیفیت با استفاده از تجهیزات مدرن و کادری مجرب

امکان ارائه خدمات بر اساس بودجه و نیاز های شما

امکان تصحیح و مرتب سازی مجدد کار ها پس از تحویل براساس سلیقه شما

برگزاری جلسات حضوری و رایگان برای مشاوره و بررسی نمونه کارها

با ما در تماس باشید

سفارش پکیج و مشاوره رایگان