ساعت کاری 9 صبح تا 6 عصر

تهران ، میدان فاطمی ، نرسیده به خیابان ولیعصر پلاک 6

09101702060

موزیک ویدیو عبارت است از یه قطعه ویدیو یا فیلم کوتاه که برای معرفی یک موزیک و خلق کنندگان آن اثر موسیقیایی ساخته می شود و می تواند داستان آن موسیقی را بیان کند .
امروزه با افزایش تعداد افراد فعال در حوزه موسیقی ساخت موزیک ویدیو باکیفیت برای پخش در شبکه های اجتماعی و رساندن موسیقی به گوش مخاطب بسیار موثر است
موزیک ویدیو خوب شاخص های مختلفی از جمله سناریو خوب ، کیفیت خوب ، دکوپاژ و کارگردانی خوب و … دارد که در این زمینه تیم آرات مدیا با بهره گیری از افراد متخصص و تجهیزات بروز سعی در ارائه بهترین کیفیت به شما عزیزان دارد

تدوین

تدوین و مونتاژ کار مهمترین قسمت کار شما می باشد که بیش از ۵۰٪ کار را شامل می شود زیرا تمام زحمت هایی که در روز فیلمبرداری کشیده شده است در تدوین به ثمر می نشیند و با استفاده از تدوین اصولی و به کار بردن ایده های خلاقانه در تدوین می توان تصاویر را به گونه ای بسیار جذاب نشان داد هم چنین استفاده از جلوه های ویژه در کارها میتواند بسیار نظر مخاطب را جلب کند
از دیگر اقدامات تدوین تصحیح رنگ می باشد که با توجه به موضوع و سناریو از رنگ های گرم و سرد استفاده می شود و گیرایی فیلم شما را بیشتر می کند و باعث جلوه ی بیشتر ویدیو می شود.

تجهیزات

تجیزات فیلمبرداری در خروجی که شما از تصویر نهایی میگیرید بسیار موثر است هرچند با استفاده از ایده های خلاقانه می توان تا حدودی ضعف تجهیزاتی را جبران کرد اما نباید غافل از این شد که امروزه با گسترش تکنولوژی تجهیزات بسیار پیشرفته ای در اختیار هنرمندان عرصه عکاسی و فیلمبرداری قرار گرفته که ساده ترین تصاویر هم بسیار زیبا جلوه می دهند از همین رو استفاده از تجهیزات بروز به هرچه زیباتر شدن کار کمک شایان توجهی می کند.

ایده پردازی

اولین و مهمترین قسمت ساخت یک موزیک ویدیو سناریو و ایده ی ساخت آن می باشد که نیازمند افرادی می باشد که صرفا در این زمینه تحصیل کرده و دانش کافی را داشته باشند . داشتن یک ایده خوب شما را از سایرین متمایز می کند چرا که مردم همیشه به دنبال دیدن تصاویری خلاقانه ای هستند که پیش از آن ندیده باشند.

تیم ساخت

هر ویدیو شامل چندین قسمت از جمله کارگردانی ، نویسندگی ، نورپردازی ، فیلمبردای و ... می باشد که هرکدام از این ها نیازمند افراد با مهارت کافی در این زمینه ها دارد به همین دلیل انتخاب یک تیم خوب برای انجام پروژه اهمیت فراوان دارد.

تیزر اینستاگرام

برخی از افرادی که اقدام به تهیه موزیک ویدیو می کنند یک تیزر ۱ دقیقه هم از آن موزیک ویدیو درخواست میکنن تا در صفحه اینستاگرام خود قرار دهند و اصطلاحا برای Coming Soon ویدیوشان قرار دهند . این ویدیو باید شامل یک قسمت از مهمترین بخش موزیک باشد که جذابیت بالایی داشته باشد و بیننده ترغیب شود بعد از پخش موزیک آن را گوش دهد. همچنین می توان از این تیزر برای تبلیغات اینستاگرامی استفاده کرد.

لوکیشن

در ساخت یک موزیک ویدیو ممکن است لوکیشن های مختلفی استفاده شود که این لوکیشن ها بر اساس سناریو آن ویدیو یا درخواست مشتری تعیین می گردد. اینکه بتوان مناسب ترین لوکیشن را از نظر : جذابیت ، داشتن فضای کافی ،‌امکان فیملبرداری در آن جا و ... برای آن ویدیو انتخا کرد بسیار مهم است و تیم ساخت همیشه باید انواع لوکیشن ها را مدنظر داشته باشد تا بتواند در اسرع وقت متناسب با نوع نیاز به فیلمبرداری بپردازد.

معیار های انتخاب آتلیه خوب

  • امکان مشاهده و بررسی نمونه کارهای مشابه آن آتلیه
  • امکان برگزاری  جلسه حضوری برای مشاوره رایگان
  • امکان تنظیم قرارداد و انجام کار بر اساس بودجه و نیاز های شما
  • استفاده از تجهیزات مدرن و رعایت اخلاق حرفه ای
مشاوره رایگان

نمونه عکس عروسی

استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری جهت هر چه بهتر شدن کیفیت عکس ها و فیلم ها در سطح استاندارد های روز اروپا

ارتقا روزانه دانش عکاسی و فیلمبرداری و بهره گیری از تکنیک های جدید این کار در سطح جهانی

استفاده از نفرات با دانش و مهارت بالا در هریک از مراحل عکاسی ، فیلمبرداری ، تدوین ، گریم و …

ارائه محصول با کیفیت با استفاده از تجهیزات مدرن و کادری مجرب

امکان ارائه خدمات بر اساس بودجه و نیاز های شما

امکان تصحیح و مرتب سازی مجدد کار ها پس از تحویل براساس سلیقه شما

برگزاری جلسات حضوری و رایگان برای مشاوره و بررسی نمونه کارها

با ما در تماس باشید

سفارش پکیج و مشاوره رایگان